Legendární seriál Magnum se vrací. Rovnou se dvěma Ferrari

Autor: Anina Russová - 23. 5. 2018


Pamatujete si starý seriál Magnum, ve kterém si hlavní roli zahrál Tom Selleck? Předpokládáme, že ano, protože hlavní hrdina, jeho knír a velmi svérázný styl řešení zločinů je prostě nezapomenutelný.

Pro většinu dnešních čtyřicátníků jde o srdeční záležitost, ale u nás v redakci máme seriál spojený hlavně s krvavě rudým Ferrari 308 GTS, kterým hlavní hrdina jezdil a na které bezostyšně balil krásky všeho druhu. Kdo neví, může si právě teď tento seriál připomenout.

Předpokládáme, že teď už si vzpomněl asi každý. Pokud patříte mezi fanoušky tohoto seriálu, pak pro vás možná máme dobrou zprávu. Už zanedlouho začne americká televizní stanice CBS vysílat moderní remake tohoto seriálu. A znovu v něm bude šarmantní hlavní hrdina – ovšem teď už bez kníru – a hlavně rovnou dvě Ferrari. Chybět ale nebudou ani další velmi zajímavá auta, ale také letadla a další moderní technika všeho druhu.

Chybět nebude ale nebude ani Higgins, jen v moderním pojetí seriálu nejde o prudce elegantního muže schopného čehokoliv, ale o velmi sexy mladou dámu. Schopnou ovšem zjevně také všeho. :)

Ještě dodáme, že seriál točí režisér Justin Lin, který má na svědomí filmy Rychle a zběsile 3, 4, 5, 6, 9 a 10. A je to vidět už na traileru… Ten totiž nejvíce připomíná nějaký drahý hollywoodský akční film. Ostatně, v seriálu si zahraje i hvězda Rychle a zběsile Sung Kang, který hrál postavu jménem Han.

A ještě přidáme jednu špatnou zprávu. Ani jedno z Ferrari, jak původní 308 GTS, tak nové 488 Spider nepřežijí do konce seriálu. Ale takové už dnešní seriály jsou…

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek