LB Performance Toyota Prius: Skoro jako ze závodní dráhy…

Autor: Pavel Srp - 16. 8. 2015


Toyota Prius je hybrid a takové auto si lidé vyznávající tuning a úpravy automobilů asi jen tak nepořídí. Jsou samozřejmě výjimky, kdy značně přepracovaný a pozměněný Prius tuningové firmy představují – ukazovali jsme si například počiny od Kuhl Racing nebo Wald International a teď tu máme další úpravu, která vypadá jako by právě přijela ze závodní tratě. Na svědomí ho má společnost LB Performance.

Toyota Prius není žádný závoďák, je to hybrid, případně plug-in hybrid, jehož celkový výkon je 100 kW/136 koní. Je to součet elektromotoru o výkonu 60 kW/82 koní s točivým momentem 207 Nm a čtyřválcového spalovacího motoru o objemu 1,8 litru, jehož výkon je 73 kW/99 koní a točivý moment 142 Nm.

Tohle auto dostalo kompletní nový bodykit zahrnující nový přední nárazník, plastové nástavce prahů i zadní nárazník. Přepracované jsou také přední světlomety a nové LED denní svícení v nárazníku. Karoserii pokryl zrcadlový polep s logy použitých komponentů a tmavé fólie na oknech. Vše dotváří snížený podvozek a široká kola.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru