Krásná dáma v týmu F1

Autor: Anina Russová - 18. 4. 2012


Motorismus je stále považován hlavně za mužský sport, ale jak se říká, výjimka potvrzuje pravidlo, a tak se naštěstí najdou dámy, které za volantem dokážou leckterému chlapovi pořádně nakopat zadek. Mezi ně patří například i v Top Gearu opěvovaná Sabine Schmitz, která „Ring“ projede v neskutečném čase i se zavřenýma očima Krásná Natacha Gachnang zase s velmi dobrými výsledky závodí ve Formuli 3. Nesmíme zapomenout ani na Danicu Patrick. Ta se proslavila jako výtečná závodnice v sérii  Indycar a NASCAR. Nedávno smlouvu na testování monopostů Formule 1 pro tým Marussia podepsala také Maria de Villota.

Příkladů bychom našli určitě ještě víc, ale teď si představíme krásnou blondýnku Susie Wolff. Ta již několik let spolupracuje s automobilkou Mercedes-Benz při testování nových vozů. V současné době ji plně zaměstnává tým Formule 1 – Williams. Tam pracuje nejen jako testovací jezdkyně, ale pomáhá vyvíjet nový jezdecký simulátor a  podílí se také na vývoji nového podvozku s označením FW34.

Pokud jste fanoušky závodů Formule 1, tak vám spojení jmen „Wolff a Williams“ už jistě trochu povědomé je. Ten Wolf je totiž členem představenstva a částečným vlastníkem týmu Williams a jen shodou okolností je to také manžel Susie. :) Jaká náhoda. Nicméně mladá paní se zjevně osvědčila a to, co dělá, dělá velice dobře.

Za sebe říkám: „Jen houšť!“ Spojení krásných žen a aut k sobě prostě patří, a pokud ty ženy vládnou volantem lépe než leckterý muž, není co řešit. :)

[nggallery id=693]

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru