Koncept Mercedes-Benz Concept Style Coupé bude k vidění v Praze

Autor: Pavel Srp - 16. 5. 2012


U českého zastoupení automobilky Mercedes-Benz je již takovým zvykem, že pro své zákazníky a širokou veřejnost připravuje výstavy vzácných či exkluzivních automobilů a nebo konceptů. Naposledy jsme v pražském showroomu na Chodově mohli prozkoumat Maybach 62S Landaulet. Pokud jste si ho prohlédnout nestihli, bude vám muset stačit naše fotogalerie. Ale nesmutněte! Od 25. května do 3. června 2012 bude v showroomu vystaven koncept Mercedes-Benz Concept Style Coupé. Ten po svém krátkém vystavení na festivalu Avantgarde Diaries v Los Angeles (20. dubna až 6. května 2012) oslavil oficiální světovou premiéru na nedávno skončeném autosalonu Auto China v Pekingu (23. dubna až 2. května 2012).

Čtyřdveřové kupé je stylové, sexy a provokující. Po bližším prozkoumání karoserie si nelze nevšimnout mnoha technických inovací, jakými jsou například design předních světlometů (svítících v pohotovostním režimu červeně) s inovativními ukazateli směru, nového zážehového čtyřválce přeplňovaného turbodmychadlem o výkonu 155 kW/211 koní, pohonu všech kol 4MATIC nebo dvouspojková automatizovaná převodovka 7G-DCT.

„Sériové výrobě blízká studie Concept Style Coupé je novým měřítkem pro avantgardní design ve střední třídě,“ prozrazuje Gorden Wagener, šéfdesignér značky Mercedes-Benz, a dále pokračuje: „Dechberoucí proporce, „šlachovitě“ a ladně vymodelované plochy a plasticky působící povrchy jsou výrazem našeho dynamického designu.“

Takže nezapomeňte, prohlédnout si ho budete moci od 25. května do 3. června 2012 v showroomu Mercedes-Benz na Praze 4 – Chodov.

[nggallery id=816]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru