Nádhera. Jedním slovem nádhera. To přesně mě napadlo, když jsem tohle skvělé video viděla. Ono totiž po lavině všech možných technologií, které byly k vidění například letos v Ženevě je fajn připomenout si, jak má prostě takové klasické auto vypadat.

Ačkoliv dnešní video představí starý Chevy původně z roku 1948, tak vám rozhodně moderní záležitosti jako šílených 600 koní, uhlíková vlákna, elektronické diferenciály a další zběsilosti nebudou chybět. Tohle je prostě decentně poladěná klasika, která zaujme asi každého a věřím tomu, že i v záplavě technických novinek, vesmírných materiálů a zářivých barev tenhle zrezlý kousek prostě vynikne.

I když tenhle pick-up vypadá, jakoby ho někdo našel na starém vrakovišti, vše je plně funkční a po technické stránce je ve vynikající kondici. To, že má podlahu vyrobenou ze starých SPZ a jediné lesklé části na autě jsou kryty světel a kola, je vlastně úplně nepodstatné, protože jako celek je to paráda. 🙂

Myslím si, že je fajn občas si připomenout jaké to je, když vám s řízením nepomáhá tisíc elektronických vychytávek. Jaké to je, když máte k dispozici jen motor, pedály, volant a řadicí páku. Jaké to je, když vše záleží jen na vás. A nemyslete si, že má pod kapotou nějakého chudáčka. Ukrývá se tam klasická americká V8, takže o zábavu také nebude nouze. 🙂

Tohle video je prostě perfetní po všech směrech. Perfektní je to auto, záběry a samozřejmě i hudební doprovod. Za mě palec nahoru!

-AR-

Comments are closed.