Klasické spojení Michelinu a BMW M na skvělém videu

Autor: Anina Russová -   17. 8. 2015


I když Německo s Francií nejsou historicky žádnými velkými „přáteli“, v případě Michelinu a automobilky BMW to rozhodně neplatí. Je to právě francouzská firma Michelin, která dodává pneumatiky pro divizi M automobilky BMW. A před pár dny představil Michelin skvělé video, v němž představí všechny krásky historie modelů M od nejstarších až po ty nejnovější.

V dvouminutovém klipu si tak prohlédneme demonstraci síly, která má dohromady takřka 3200 koní. Od BMW E30 M3, přes E60 M5 a E46 M3 CSL nevyjímaje, všechno jsou to ty nejlepší hračky pro velký kluky a všechny obuté od Michelinu. Jediný háček tak je v tom, že X5 M a X6 M dostanete v základu s koly v rozměru 10×20″ a 11,5×20″, která obouvají pneumatiky Pirelli P Zero v rozměru 285/40 R20 a 325/30 R20. Až pouze pokud si zákazník připlatí za kola o palec větší, dostane k nim Micheliny…

Ale i tohle zahýbání je zjevně odpuštěno, a tak Michelin ukazuje neuvěřitelnou dávku loajality, kterou k BMW má už několik desítek let. A díky tomu si my všichni můžeme zaslintat nad skvělými hračkami, které toužíme mít v garážích. :)

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek