skoda_kodiaq_gt-tankovani-cerpaci_stanice

Kilometry se vyplatí. Nový věrnostní program nabízí slevu na občerstvení i palivo

Autor: Josef Pelikán - Zdroj: MOL - Foto: Pavel Srp - 18. 4. 2023


Společnost MOL Česká republika, přední hráč na trhu s pohonnými hmotami, spouští nový zákaznický program MOL Move. Ve čtyřech věrnostních úrovních MOL zákazníky nově odměňuje levnějšími pohonnými hmotami, slevami na občerstvení a dalšími speciálními bonusy. Body, díky kterým lze ušetřit až tisíce korun ročně, lze získávat nákupem zboží a služeb na servisních stanicích, plněním výzev nebo doporučením přátelům. Aktuální počet bodů a výčet bonusů mají navíc zákazníci přehledně pod kontrolou v nové mobilní aplikaci.

Věrnostní program MOL Move dále zdokonaluje odměňování zákazníků čerpacích stanic MOL. „Naší snahou je zákazníkům přinášet stále nová a lepší řešení, která jim umožní naše zboží a služby využívat ještě výhodněji. Namísto jednorázové výměny bodů za zboží se jim díky MOL Move otevírá možnost získaných výhod čerpat po celý rok od překonání bodové hranice. Věříme, že program MOL Move, díky kterému může průměrný řidič ušetřit až tisíce korun ročně, zaujme stávající i nové zákazníky,“ říká Jan Semotán, Head of Retail MOL Česká republika. 

Přečtěte si také:  Cena nafty i benzinu je nejníže za více než rok. Zlevňování by mělo dále pokračovat

Program MOL Move je založen na čtyřech věrnostních úrovních, kterých mohou zákazníci dosáhnout získáním požadovaného počtu bodů. Čím vyšší úroveň, tím větší výhody na řidiče a řidičky čekají, a to po dobu jednoho roku. Poté je vždy úroveň upravena na základě aktuálního počtu bodů.

Výhody první úrovně Basic — slevy 0,5 Kč na každý litr prémiového paliva, 10% slevu na privátní produkty MOL a horký nápoj za registraci zdarma — může čerpat každý zaregistrovaný zákazník. Na pravidelné zákazníky čekají v dalších úrovních Silver, Gold a VIP slevy vyšší a další překvapení v podobě speciálních nabídek. Pro ty nejvěrnější MOL přichystal ve zlaté úrovni slevu 2 Kč na litr prémiového paliva.

Přečtěte si také:  Diesely jsou stále doménou firem, živnostníci naopak častěji chtějí benzíňáky

Body lze získat za nákupy paliva i nepalivového zboží a služeb na servisních stanicích MOL. Pro získání bodů a uplatnění slev stačí předložit věrnostní kartu a kupon v nové aplikaci MOL Move. Právě stažením mobilní aplikace MOL Move, která je zdarma dostupná na App Store i Google Play, nebo doporučením věrnostního programu přátelům je možné hned do začátku získat větší množství bodů. Součástí věrnostního programu jsou i časově omezené výzvy, jejichž splnění je spojeno s dalším přídělem nových odměn.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *