2023-kia_xceed-predek

Kia XCeed chystá facelift. Ukazuje se na prvních skicách

Od Josef Pelikán | Zdroj a foto: Kia - Tisková zpráva - 13. 7. 2022


Kia zveřejnila první náčrty přepracovaného modelu XCeed. Kompaktní crossover se v modelovém roce 2023 představí s vylepšeným a energickým designem a poprvé bude k dispozici se zcela novou sportovně zaměřenou verzi GT-line. Bude také vybaven nejmodernějšími asistenčními technologiemi a rozsáhlou nabídkou funkcí infotainmentu a konektivity.

Přečtěte si také:  První jízdní dojmy s novou generací SUV Kia Sportage ukázaly, že adaptivní podvozek je skvělou volbou

Široká nabídka vysoce účinných pohonných jednotek zahrnuje turbobenzínové motory, plug-in hybrid a dieselový mild-hybrid. Model XCeed, je oblíbený pro svůj osobitý samostatný design, zvýšenou polohu sedadel, dynamické jízdní vlastnosti a každodenní praktičnost, se stal nejprodávanější variantou rodiny Ceed vyvinutou, navrženou a vyráběnou v Evropě.

2023-kia_xceed-zadek

Upravená verze crossoveru se poprvé představí příští pondělí (18. července) v 9 hodin ráno na vlastních internetových kanálech společnosti Kia. Nový modelový rok se začne prodávat během třetího čtvrtletí.