Kia uvádí elegantní značkovou kolekci „Rhythm in Basic“

Autor: Tisková zpráva - 25. 9. 2015


Společnost Kia Motors odhalila novou kolekci elegantního příslušenství pro domov, automobil, kancelář a cestování. Značková kolekce „Rhythm in Basic“, která je nyní v prodeji na nové webové stránce eshop.kia.com, odráží mladý charakter značky a umožňuje fanouškům společnosti ještě bližší spojení se vzrušujícím designem značky Kia.

Kia Brand Collection_Office Accessories

Značková kolekce „Rhythm in Basic“ zahrnuje produkty s jednoduchým a elegantním designem, které budou zákazníci rádi používat, protože nečiní žádné kompromisy v oblasti funkčnosti. Kia vyjadřuje motiv „Rhythm in Basic“ asymetrickou aplikací základních tvarů, jako jsou pravoúhlé čtyřúhelníky a kruhy, velmi kvalitními materiály a moderním designem, v němž se odráží vzhled nejnovějších vozů Kia, jako jsou například mimořádně stylové modely Soul a Soul EV.

Kolekce je tvořena módními doplňky, mezi něž patří peněženky z ušlechtilé kůže, kovové klíčenky, spony na peníze a kožená pouzdra pro chytré klíčky majitelů vozidel Kia. K domácímu nebo kancelářskému použití nabízí Kia paměťová USB, stabilní systémy pro uložení psacích potřeb, zásobníky na vizitky, elegantní kovové psací potřeby s motivem designového modelu Soul, těžítka a další zásobníky pro karty v různém designu. Kolekce cestovního příslušenství zahrnuje moderní přenosný reproduktor pro chytrý telefon a módní cestovní pouzdro pro pasy, letenky nebo peníze.

Značková kolekce Kia nabízí majitelům novou řadu elegantního příslušenství pro jejich automobil, které se vyznačuje jedinečným textilním vzorkem navrženým pro značku Kia. Součástí nabídky je například rozkládací systém pro uspořádání předmětů v zavazadlovém prostoru nebo odnímatelné odkládací schránky pro opěrky hlavy.

Kolekce „Rhythm in Basic“ značky Kia je nyní k dispozici na webové stránce eshop.kia.com, společně s oficiálně licencovaným zbožím, jako jsou kovové modely osobních vozů, jízdní kola Kia (Soul a Sportage) a parfémy Kia Fragrance. Internetový obchod celkově nabízí přibližně 40 produktů.

Kia Brand Collection_Full Collection_1

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek