Kia představuje reklamu pro Super Bowl 2014: Morpheus znovu na scéně – video

Autor: Anina Russová - 30. 1. 2014


Když se řekne Matrix, asi první, kdo se vám vybaví je neskutečně charizmatický Morpheus. Jeho inteligence sahá daleko za naše vnímání a on sám zasvětil život hledání „Vyvoleného“ a boji proti strojům. No, popsat Matrix v jedné větě nelze, ale na Morphea se prostě zapomenout nedá. Byl to on, kdo zachránil Nea a byl to on, kdo právě vyvolenému dal dvě možnosti výběru. Dvě možnosti v podobě modré a červené pilulky.

Výběrem barevných pilulek se odkázali tvůrci reklamy pro Super Bowl na model korejské automobilky – Kia K900. V reklamě si zahrál právě představitel Morphea (Laurence Fishburne), který tentokrát dá na výběr manželskému páru, který si po večeři jde k poslíčkovi vyzvednout svoje auto. Mezi otřepanou nudou a klasikou a mezi luxusem, elegancí a výbavou. To vše jasně znázorní dva klíče – jeden v modrém a druhý v červeném provedení. Kia s touto (jistě drahou) reklamou zaválela a za mě se řadí k těm povedenějším, které jsme zatím mohli vidět. Super Bowl bude v neděli 2. února opravdu zajímavý a to nejen z hlediska fotbalu. :)

A jen tak mimochodem. Pokud jste si mysleli, že rivalita mezi automobilkami panuje jen u nás – boje Škody a Hyundai – a mezi luxusními značkami Mercedes-Benz a Jaguar, pak si všimněte, že klíček s modrou visačkou je od Cadillacu. :) Takhle se to dělá, hezky nenápadně. :)

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru