Kia_Concept_EV9-teaser

Kia odhaluje studii Concept EV9. Naznačuje podobu nového, čistě elektrického SUV

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Kia -  12. 11. 2021


Kia odhalila první oficiální snímky koncepčního modelu Kia Concept EV9 – čistě elektrického SUV, které zhmotňuje zasazení značky Kia stát se poskytovatelem řešení trvale udržitelné mobility.

Kia Concept EV9, přicházející v návaznosti na uvedení modelu EV6, je poutavým nahlédnutím do budoucnosti čistě elektrického SUV, které kombinuje progresivní design, nejmodernější technologie a propracované čistě elektrické hnací ústrojí v jediném balení.

Přečtěte si také:  Europoslanec varuje, že kvůli zákazu spalovacích motorů bude z Evropy druhá Kuba. Budou tu jezdit stará auta

První vizuální materiály koncepčního SUV zobrazují ultramoderní design exteriéru, jehož schematizmus naznačuje moderní uvolněnou úpravu, která na sebe strhává pozornost prostřednictvím vzpřímeného a suverénního stylistického ztvárnění.

Kia_Concept_EV9-teaser-zadek

Z vizualizací je zřejmá vysoce konceptuální kabina, která byla návrháři pečlivě odladěna s úmyslem poskytnout řidiči i zbytku posádky vzdušný, flexibilní a všestranný vnitřní prostor. Z nejvýraznějších prvků kabiny jmenujme podmanivý interaktivní ultra široký displej a radikálně novou úpravu volantu.

Přečtěte si také:  První evropská země zvažuje zákaz jízdy elektromobilem kvůli nedostatku elektřiny

Ještě před zahájením přehlídky AutoMobility LA v příštím týdnu byly zveřejněny první náhledové snímky studie Kia Concept EV9. Fyzické odhalení zbrusu nového konceptu SUV značky Kia proběhne 17. listopadu v 11:15hod dopoledne (pacifického času) v Kongresovém centru Los Angeles.

Kia_Concept_EV9-teaser-interier

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *