mercedes-maybach-sema-show-forgiato

Dnes je velmi těžké zaujmout, speciálně na automobilových výstavách. Výrobci kol Forgiato Wheels se to ale na aktuálně probíhající výstavě SEMA Show v americkém Las Vegas rozhodně povedlo.

Na svém stánku prezentuje nová exkluzivní kola. Nejsou ale na stojanu nebo na nějakém naleštěném luxusním autě, nýbrž na nich stojí ohořelý Mercedes-Maybach!

Mimochodem šlo o předem promyšlený plán na to, jak zaujmout co nejvíce lidí a způsobit to, aby se o nich mluvilo, což se rozhodně povedlo. Na to, že se máme na co těšit, nás už před týdnem připravoval jeden ze zástupců společnosti Forgiato ve svém příspěvku na instagramu.

Auto už prý takto koupili, rozhodně nepořídili nezničené auto a nezapálili ho. Ani tak to ale nestále úplně „pár babek“. Na druhé straně jde o tak velká poškození, že oprava jistě není možná. V této podobě jde ale o perfektní marketingový tah.

 

Že se to totiž opravdu povedlo, o tom svědčí i spousta příspěvku na sociálních sítích – hlavně na instagramu: třeba TADY nebo TADY, TADY, TADY a třeba i TADY a tak dále

Pokud by vás zajímalo, jaká kola stálo za to prezentovat takovým způsobem, pak vězte, že jde o disky Forgiato Orologio.

Mimochodem vzpomínáte si na videoklip od dvojice JAY Z a Kanye West? Ti v něm zničili původně nezničený Maybach. Pokud ne, připomenout si to můžete v našem starším článku.