Už jistě víte, že bohatí šejci a princové z dálného východu mohou díky svému kontu prakticky cokoliv. A protože jsou tito boháči velkými fanoušky drahých aut, máme alespoň co obdivovat. Myslíte, že ne?

Jeden z nich, jméno bohužel nevíme, se na první dobrou doslova zamilovat do zbrusu nového SUV značky Rolls-Royce, modelu Cullinan. Ovšem ne ve chvíli, kdy bylo auto představeno světu, ale mnohem dřív. Už při první zmínce o tomto autě byl rozhodnutý, že ho prostě musí mít. Ale protože není zvyklý čekat, musel ho mít, pokud možno hned.

A to se mu vlastně splnilo. Ačkoliv tedy i tak musel chvilku počkat, respektive alespoň do doby, než ho značka otestuje a vyrobí, pak také musel zaplatit neuvěřitelnou částku 2,4 milionu rijálů, tedy asi 13,7 milionu Kč a slíbit, že auto nikomu neukáže, dokud nebude oficiálně představeno. A protože oficiální premiéra byla před pár dny, mohl se dotyčný boháč konečně světu pochlubit s tím, že je prvním majitelem tohoto jedinečného auta. A asi mu ani nevadí fakt, že částka, kterou zaplatil, je takřka dvojnásobné od té “základní”, “ceníkové”…