Když dnes chcete opravdu originální auto, budete to mít těžké. Můžete zkusit třeba oslovit Rolls-Royce, pak se ale musíte připravit na to, že za auto dáte 300 milionů. A nebo si vymyslete speciální polep.

A právě druhé možnosti se drželi italští Garage Italia Customs, kteří speciální grafikou polepili Fiat 500. Polep je inspirovaný knihou s názvem Kámasútra. Pokud byste nevěděli, o co jde, pak si můžeme vzít na pomoc Wikipedii, která říká: „Kámasútra je starověký indický text pojednávající o lidské sexualitě. Jeho název se dá přeložit jako Poučení o rozkoši nebo jako Učebnice lásky.“ Jak asi tušíte, půjde o necudný polep, který zobrazuje lidská těla při jedné z nejintimnějších činností, které existují.

Vznikly dva vozy, oba mají podobný polep, ale jeden z nich je inspirován klasickou indickou Kámasútrou, ten druhý naopak japonskými erotickými malbami z 19. století. Oba vozy se liší také v interiéru.

Také interiér má dvě verze. Zatímco ta první má interiér vyveden celý v červené barvě, včetně čalounění sedadel či laku na palubní desce a je doplněná bičíky na bocích předních sedadel či hlavice řadící páky ve tvaru jisté sexuální hračky, ta druhá nabízí čalounění sedadel v barvách a provedení mužských a ženských pohlavních orgánů i polep palubní desky, který kopíruje exteriér.

Vyrobeny byly pouze dva vozy, víc jich prý nevznikne – alespoň ne pod hlavičkou Garage Italia Customs. Zveřejněna nebyla ani cena, ale ani fakt, zda vůz půjde koupit.