Kahn Design The End Edition: loučení s legendou

Autor: Jan Karlík -   1. 2. 2016


Již jsme vás informovali o smutné zprávě. Land Rover Defender, legenda obřích rozměrů, bohužel končí. Nemá smysl plakat na rozlitým mlékem, má však smysl se s ním stylově rozloučit. Hodně stylově to udělali v Kahn Design, když představili The End Edition.

Kahn design the end edition - Land Rover Defender 1

Základem pro přestavbu je sedmimístný Defender s označením 110, rozšířeným rozchodem kol a řadou úprav, které tato společnost představila dříve. Oproti originálu si tak můžete všimnout například rozšířených blatníků, nárazníku s integrovanými světly, jiné masky chladiče, nového výfuku a nebo červeně lakovaných brzdových třmenů. Automobil stojí na nových 20″ kolech s pneumatikami o rozměru 275/55, které jsou lakovány matně černou barvou. Tato barva ostatně vévodí celému exteriéru.

Největší změny asi ale najdete v interiéru. Sem se se nastěhovala luxusní sportovní sedadla čalouněná perforovanou kůží. Vypadají, že ať na silnici, nebo v terénu vás chytnou a rozhodně nepustí. Nový je také volant, za který by však jeho designér zasloužil pověsit za chloubu do pořádného průvanu. I v tuzingovém Golfu třetí generace by vypadal blbě. Přístrojový štít dostal červený podklad a palubní deska byla pro změnu očalouněna. Ve výbavě přirozeně nechybí nic, takže zde najdete také navigaci nebo couvací kameru. Kahn má v plánu takto upravit pouze limitovaný počet kusů, který by však neměl přesáhnout číslovku 50.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *