Kahn Design je britská tuningová společnost, která se nebojí úprav ani v případě drahých a exkluzivních aut. Příkladem budiž toto Bentley Bentayga Le Mans Edition.

Základem pro stavbu se stalo vznětové provedení Bentley Bentayga: To pohání čtyřikrát přeplňovaný motor, jehož původ lze vystopovat do Audi SQ7 TDI. Výkonovým deficitem rozhodně netrpí, vždyť jeho výkon je 320 kW/435 koní a točivý moment vrcholí 900 Nm už při 1000 ot./min. S motorem ani se zbytkem pohonného ústrojí se v tomto případě nedělalo nic.

V Kahn Design se zaměřili na úpravu vzhledu. Bentley Bentayga dostalo spoiler pod přední nárazník, křídlo na víko kufru, ale také těsnění kolem oken z karbonu. Celek zahalila černý lak Volcanic Rock Satin.

Chybět nesmějí ani větší kola. Ta, která obouvá auto z fotek, mají rozměry 10 x 23 palců a jsou lakována do černé lesklé barvy. Ty doprovází přeprogramovaná řídící jednotka vzduchového podvozku, která umožňuje ještě větší snížení světlé výšky tak, aby mezera mezi kolem a jeho pneumatikou k blatníku byla co nejmenší.

V interiéru se upravovalo jen decentně. V zásadě se změny omezily na nové čalounění sedadel perforovanou černou kůží, nové čalounění volantu a všech dveřních obložení.

Kahn Design chce za takovou úpravu 169 999 liber, tedy něco přes pět milionů korun. Dostanete k tomu ale právě i ono naftové Bentley Bentayga.