Justin Bieber jezdí v modrém Ferrari 458 Italia Liberty Walk

Od Pavel Srp | 19. 8. 2015 0

Justin Bieber. To jméno znám, často ho lidé vyslovují, nicméně člověka, který se tak jmenuje neznám. Při zběžném pátrání jsem zjistil, kdo to je, ale stejně mě to nechává chladným. Proč se o něm tedy zmiňuji? Je to jednoduché, tenhle člověk si nechal postavit auto, které se mi opravdu líbí. Justin Bieber bude jezdit ve stylovém modrém Ferrari 458 Italia s širokým bodykitem Liberty Walk.

Na svůj instagramový účet to poslali američtí West Coast Customs, kteří mu auto upravovali. Jde už o několikátou úpravu tohoto auta, které bylo původně bílé a dostalo jen bílá kola. Jak dny a týdny postupovaly, z bílé se proměnilo na modrou, potom na matnou červenou a nyní je opět modré a navíc řádně placaté a široké.

Přečtěte si také:  Upravená Škoda Kodiaq RS je teď nižší, výrazně širší a také výkonnější. Na svědomí ji má prodejce škodovky

Kit Liberty Walk zahrnuje přední spoiler pod nárazník, široké nástavce blatníků, jenž jsou ke karoserii přidělané nýtováním, nástavce prahů, ale i křídlo. Nechybí snížený podvozek a jiná kola.

Mimochodem, Justin má od března objednané i Ferrari LaFerrari