Jon Olsson prodává jeden z svých domů. Je stejně extrémní jako jeho auta + video

Autor: Anina Russová - 30. 7. 2017


Lyžaře, bloggera a majitele velmi speciálně upravených super aut Jona Olssona vám asi moc představovat nemusíme. Dobře víte, že vlastnil řadu supersportů, které nechal polepit do oblíbené maskáčové fólie a většině z nich na střechu přimontoval rakev na lyže. Jon je přeci jen stále hlavně lyžař, ale bez svých aut si výlet za sněhem neumí představit. Jeho poslední projekt, monstrózní Rolls-Royce Wraith v úpravě, jakou svět neviděl, vzala dech.

Pokud jste si ale mysleli, že tenhle chlapík svou extravaganci dává najevo jen v rámci vozového parku, pak jste se mýlili. Jon je prostě extrovert každým coulem a dává to najevo například i svým bydlením. Tedy alespoň svým letním sídlem s názvem „Casa Camo“. To má ve španělském letovisku Marbella a v současné době je na prodej!

Ačkoliv Jon se svou přítelkyní žijí v Monaku, do Španělska velmi rádi jezdí. Proto, aby se zde cítili dobře, nechali fasádu domu udělat ve stejné kamufláži, s jakou jezdí jeho auta. Jinak má dům čtyři koupelny i ložnice, šatnu, velkou kuchyň propojenou s obývací částí, bazén, krb a na střeše posilovnu. Překvapením je jen jedna jediná garáž, ale to se dá lehce vyřešit malou dostavbou… :)

Cena domu je 1,7 milionu eur, tedy v přepočtu asi 44 milionů korun. Jon ale dům neprodává proto, že by se mu ve Španělsku nelíbilo. Jen chtějí s přítelkyní dům, který bude jejich obou a nejen jeho. Oblast Marbella si totiž prý oba zamilovali a už zde hledají jiné bydlení. Je tak dost dobře možné, že pokud dům koupíte, budete večer chodit s Jonem, jako se svým sousedem na pivo. A to nezní špatně, co říkáte?

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru