JEN DEN u mitsubishi: Kupte auto s nevídanou slevou jen tento pátek!

Autor: Pavel Srp - 20. 2. 2012


Mitsubishi připravilo ve spolupráci se svými dealery mimořádnou akci na podporu prodeje s názvem „JEN DEN“. Jen tento pátek 24. února 2012 si mohou zákazníci pořídit nový vůz se slevou až 250 000 Kč. Dveře showroomů všech autorizovaných prodejců Mitsubishi budou pro všechny zájemce v pátek navíc otevřeny od osmi hodin až do půlnoci. Akce platí na vybrané modely, slevy jsou doplněny i zvýhodněnou nabídkou na vybrané příslušenství.

„Aktuální modelová nabídka Mitsubishi u zákazníků boduje. To dokazuje i loňský rok, kdy bylo na českém trhu prodáno historicky nejvíce nových vozů s logem tří diamantů. Ani letos nechceme zahálet a již tento pátek nabídneme zákazníkům kromě pořádných automobilů i ceny, které už se nebudou opakovat,“ uvádí Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ s. r. o.

Akce JEN DEN bude probíhat v pátek 24. února od 8 do 24 hodin u všech autorizovaných prodejců Mitsubishi Motors v České republice. Podpořena je masivní reklamní kampaní v televizi, na internetu a regionálních rozhlasových stanicích. Více na těchto internetových stránkách.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru