Jedinečný Rolls-Royce Sweptail zachycen v běžném provozu – video

Autor: Anina Russová - 4. 6. 2017


To si tak jedete po silnici a najednou máte pocit, že vás šálí zrak. Nešálí, to jste jen potkali Rolls-Royce, který je jediný svého druhu, postaven na míru svému majiteli a který prostě bere dech.

Mluvíme o nedávno představeném Rolls-Royce Sweptail, který automobilka odhalila na přehlídce elegance Concorso d’Eleganza Villa d’Este. Způsobil pozdvižení, protože boří mýty o této britské značce. Jaké? Tak třeba fakt, že jde o přímo samotnou automobilkou zcela přepracovaný Phantom. Už řadu let se nestalo, aby automobilka sama na přání zákazníka stvořila něco tak šíleného.

Druhou věcí, která všem vyrazila dech, je právě ten vzhled. Na internetu ho někteří komentují jako ošklivý, nevkusný nebo přehnaně extrovertní. Čím víc se ale na něj díváme, tím s ním máme menší problém. Jde o fantastickou řemeslnou práci, která je prostě jen trochu jiná a možná také trochu šílená. Ale Sweptail si stále drží toho velmi luxusního ducha značky Rolls-Royce, jen mu prostě přidává něco navíc.

Video, které pro vás máme, zachycuje tuto pojízdnou majestátnost v běžném provozu. S největší pravděpodobností byl s autem zachycen jeho majitel, který si ho přehlídce elegance odvážel domů. Sice nevíme, kdo to je, ale víme, že podle zkratky GBG, která je na zádi vozu, jde o někoho, kdo má vůz přihlášený na ostrově Guernsey, který leží v Lamanšském průlivu mezi pobřežím Francie a Británie.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek