Je vám zima? Po shlédnutí videa bude ještě větší – video

Autor: Anina Russová - 15. 1. 2016


Letošní zima nás zatím docela šetří, ale už tento víkend má prý hodně mrznout. Zatímco někteří z nás možná jen nenastartují, jiní mohou dopadnout tak, jak můžeme vidět v přiloženém videu. Majitelem auta je Justin Yelen a jde o Mitsubishi Lancer z roku 2010. Jednoho večera se s kamarády rozhodl jít do restaurace na večeři a auto zaparkoval na parkovišti u Erijského jezera. Protože ale ten večer pil, rozhodl se nechat auto tam, kde je a zajít si pro něj ráno.

Jaké ale bylo jeho překvapení, když místo svého auta našel jen obrovskou kostku ledu. Tvary auta to sice má, ale poznat o jaké jde, je prakticky nemožné. Vše se odehrálo v Buffalu v okolí jezera Erie, kde v posledních dnech pořádně mrzlo.

Všeho se rychle chytila místní televizní stanice, která z půvdně obyčejného Lanceru udělala přes noc hvězdu. Ani majitel „ledového auta“ nelenil a založil twitterový účet @TheIceCar.

Justim měl nakonec jediné štěstí, že místní odtahová firma je na podobné situace dobře připravena. Masu ledu totiž její pracovníci rozpustili pomocí chloridu vápenatého, který se v určitých případech používá i jako zimní posyp. Auto pak muselo být odtaženo do tepla, ale žádné velké škody na technice zimní krusta prý naštěstí nezanechala.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru