Je tohle nejvtipnější policejní kontrola historie?

Autor: Anina Russová - 2. 3. 2018


Policejní kontroly nebývají zrovna moc humorné. Policisté jsou často velmi striktní, a i když má člověk čisté svědomí, většinou i mu se kdesi vzadu v hlavě ozývá lehká nervozita. A to se u nás s policisty občas dá i domluvit. V Americe to je ale úplně jinak.

S tamějšími příslušníky není radno nijak laškovat a už vůbec není dobrý nápad dělat z nich hlupáky. Přesto se našel jeden odvážlivec, který to vyzkoušel. Byl navíc opilý a šel na to dost svérázným způsobem. Už jen fakt, že na silnici vyrazil s vysokozdvižnou plošinou, která v provozu nemá co dělat, mluví jasně. Dotyčný se jmenuje Steve a po pár pivech se rozhodl, že se ze stavby vypraví pro něco k snědku.

Přesně takové vysvětlení podal policistovi, který ho s dosti překvapivým výrazem zastavil. Tím ovšem asi nejbizarnější policejní kontrola, kterou jsme kdy viděli, neskončila. Steve se totiž nechtěl do rukou zákona odevzdat jen tak. Místo toho, aby slezl z plošiny, vyjel s ní nahoru a na policistu doslova hulákal, ať si pro něj dojde. Přidal pár pokřiků na téma fyzického vzhledu policisty a celkově to vypadalo, že se dobře baví. Policista nakonec musel požádat o pomoc hasiče, s jejichž pomocí už Steva dolů dostal.

Ještě dodáme, že pro tu svačinu už si dotyčný nedojel. Skončil totiž v cele.

Pokud se vám video nezobrazuje, najdete ho ZDE.

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/EarlDibblesJr/videos/1432160453537438/“ width=“666″ height=“400″ onlyvideo=“1″]

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru