Lumma Design Bentley Bentayga

Bentley Bentayga je SUV a ta jsou dnes velmi oblíbená. Na silnicích se jich tak bude pohybovat asi časem dost, ale co když chcete být výjimeční? Odvezte své auto k nějakému úpravci. Tím nejnovějším, který to může být, je Lumma Design.

První pohled na auto ve vás ale může vyvolat drobné obavy, protože se úprava svým stylem podobá těm, které předvádí extravagantní tuner Mansory. K decentnosti a podtržení tvarů má tato úprava poměrně daleko.

Auto dostalo široký bodykit s označením “CLR B900 Wide-Body”, který si vzal inspiraci z jednoho ze starších výtvorů Lumma Designu BMW X6 M. Kit obsahuje nové, vcelku agresivně tvarované nárazníky, nástavce blatníků i prahů nebo nové křídlo na dveře zavazadelníku. Pokud budete chtít, můžete dostat i funkční výdechy do přední kapoty. Všechny díly jsou z karbonu, ale na přání je možné je nalakovat do barvy auta.

Ke kitu patří také kola vlastní výroby s označením CLR-24-RS. Jsou dosud největší, které v Lumma Design vyrobili. Nabízejí se totiž v průměru od 22, přes 23 až po 24 palců. Šířka předního disku je přitom 10.5 palce, zadního dokonce 13 palců. Na největší 24″ disky, které dostalo i auto z propagačních fotografií, se obouvají pneumatiky 295/30 R24 na přední kola a 355/25 R24 na zadní.

Úpravy jsou dostupné pro obě verze Bentley Bentayga, jak pro benzínový W12, tak i pro verzi s naftovým osmiválcem. První hotové kity by se k zákazníkům měly dostat ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.

 Lumma Design Bentley Bentayga