Jak zničit Cadillac CTS snadno a rychle? Stačí wrestler se sekyrou! – video

Autor: Anina Russová - 10. 7. 2015


Víte, co je to wrestling? Podle wikipedie jde o předem domluvené a sehrané zápasy. Hezké shrnutí, které ho ale tak úplně nevystihuje. Kromě té domluvy jsou potřeba velká gesta, velcí zápasníci a nějaká ta show, aby to diváky vůbec bavilo. Tedy mezi námi, když se před několika lety wrestling poprvé objevil u nás v televizi, vážně jsem jako malá holka měla za to, že je to celé reálné. To, že zápasníci jsou především báječní herci, jsem zjistila až mnohem později.

Ale protože samotné fackování a zalehávání nepřítele už je pro některé nuda, přišlo na řadu demolování všeho okolo. A tentokrát to schytal úplně nový Cadillac CTS. Celou show, při níž toho nakonec z Cadillacu mnoho nezbylo, má na svědomí partička wrestlerů, kteří si říkají J&J Wrestlers a mají mezi sebou velkou hvězdu jménem Brock Lesnar. Je mu 37 let a dřív byl hvězdou amerického fotbalu. Na ten ale již zestárl, a tak se pustil do zápasení, což mu jde zatraceně dobře. Navíc má opravdu sílu.

Cadillac po zásahu sekyrou vypadá jako kůlnička na dříví a když jednou ranou doslova urazil dveře, jen jsme kroutili hlavou. Tedy je možné a nejspíš i pravděpodobné, že byly načaté, ale i tak je to efekt na jedničku. A když pak sekyra rozpáře bok auta, je jasné, že tohle už do kupy nikdo nedá. Největší vtip je nicméně v tom, že auto patřilo přímo wrestlerům, kteří jej dostali jako dárek. Proto možná ty reálné vyděšené pohledy ostatních zápasníků. :D

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru