Chcete vědět, jak svým inzerátem na prodej auta zaujmout co nejvíce? Nebude to cenou, nebude to autem, ale bude to fotkami. Pokud na nich navíc budete mít sexy doplněk v podobě vlastní dcery, a svět o tom bude vědět, úspěch je zaručen.

Právě takovou cestou se vydal američan Ridley Scott, který chce na aukčním serveru ebay prodat svůj Datsun 280Z z roku 1977. I když samotné auto nevypadá vůbec špatně a jde v podstatě o velmi povedený model, takových se na internetu k prodeji dají najít stovky. Můžete namítnout, že ne všechny mají tak tuningová kola, ale na věci to v podstatě nic nemění.

Když už tedy inzerát zaujal i nás, pojďme se povědět, co vlastně Ridley nabízí. Jde o tedy o Datsun 280Z, pod jehož kapotou se ukrývá řadový benzínový šestiválec o objemu 2,8 litru s rozvodem OHC, který prostřednictvím pětistupňové převodovky pohání zadní kola. Výkon motoru byl 127 kW a točivý moment se udával 221 Nm. Díky hmotnosti cca 1,3 tuny šlo o hodně svižné auto, zejména když si uvědomíme, že se psala druhá polovina sedmdesátých let minulého století.

Auto s novým originálním žlutým lakem Datsun Sunshine Yellow má původní černý interiér a najeto pouhých necelých 50 tisíc mil. A jak už jsme si řekli, na fotkách ho doplňuje Ridleyho dcera Lexxa. Tahle dvacetiletá mladice s autem díky žlutému tílku ladí, ale její sexy tělo odvádí pozornost od samotného vozu. Pózy, kterými kupující chce ke koupi nalákat, zcela jistě odkoukala od modelek na autoshow a autosalonech nebo třeba z kalendářů. A nutno uznat, že dobře! :)

Ridley ji k vozu ale nedá. A to ani na zkoušku… Výherce aukce, která skončila 15.listopadu (k nahlédnutí tady) si auto odvezl za 7 500 amerických dolarů.

Co si o takové propagaci myslíte? Byli byste ochotní v takových sexy pózách nafotit i svoji dceru? Nebo přítelkyni, manželku, ….? Podělte se s námi v komentářích! ;)

-PS-

Přidat komentář