Jak to dopadne, když neposlechnete příkazy myčky na auta? Špatně!

Autor: Anina Russová -   16. 6. 2018


Automatické automyčky jistě znáte. Asi také víte, že pro lak auta nejsou úplně vhodné, ale občas to jinak prostě nejde. U každé myčky je napsán celý seznam varování, která upozorňují na to, co dělat v případě poruchy, ale také naopak jak se rozhodně nechovat. Vsadíme boty na to, že jste nikdy celý ten seznam příkazů a zákazů nečetli, ale zároveň tipujeme, že by vás nikdy nenapadlo udělat to, co vyzkoušel řidič z přiloženého videa.

Chvíli to vypadalo jako obyčejné mytí auta. Jenomže řidič pak jako kdyby zazmatkoval a začal dělat dost nepochopitelné věci. Ačkoliv mu na stojanu svítil velký nápis stop, pokusil se jet dopředu, pak zase zacouvat a pak zase dopředu. Myčka přitom stále byla v provozu, takže možná už tušíte, jak to asi dopadlo…

Špatně. Hodně špatně. Výsledkem jeho šíleného snažení dostat se ze spárů myčky, je zničené auto i samotná mycí linka. Těžko říct, jestli je dotyčný trouba nebo prostě jen měl zkrat, protože se mu udělalo nevolno. Tak jako tak jistě půjde o nejdražší mytí v jeho životě. A může být rád, že se mu nic nestalo.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *