Jak se natáčel závod Suzuki Swift Sport proti motokáře v ulicích Prahy – fotogalerie

Autor: Pavel Srp - 13. 11. 2012


Pokud jste četli náš článek a viděli video ze závodu Suzuki Swift Sport proti motokáře v ulicích Prahy, pak vás určitě zajímá, jak jsme to natáčeli, a co vše bylo potřeba udělat. Několik fotek jste sice už mohli vidět na našem facebooku (1, 2, 3, 4, 5), ale teď se můžete podívat na celé dva natáčecí dny.

Z původního plánu jednoho sobotního odpoledne se tedy nakonec stala celovíkendová záležitost. I když předpověď počasí původně hlásila na předposlední říjnový víkend krásné počasí, opak byl pravdou a inverze nám malinko zkřížila plány. Ráno byla mlha tak hustá, že by se dala krájet, teplota pouze pár stupínků nad nulou, silnice mokré a viditelnost mizerná. Prostě ideální podmínky pro jízdu na motokáře, na které není střecha, topení, mlhovky a na pneumatikách nemá žádný vzorek…

Co se dalo dělat. Vše bylo domluvené, kamery a redakce připravená… První (sobotní) dopoledne jsme tedy strávili natáčením statických záběrů obou strojů a úvodních scének z videa. Odpoledne se pak počasí naštěstí malinko umoudřilo a teplota vystoupala dokonce na 10°C – viz obrázek v galerii. Přiznám se ale, že na motokáře byla i tak pěkná zima. Ten adrenalin a zábava mi to všechno ale bohatě vynahradil… :)

V neděli zbývalo dotočit už pouze záběry Swiftu. Dopoledne panovalo ještě o kousek ošklivější počasí než v sobotu, takže jsme se rozhodli počkat až na odpoledne. Ani tak to ale nebylo ideální. Nedalo se však nic dělat. Dali jsme se do práce a výsledek jste mohli vidět.

Podívejte se na velkou fotogalerii. Můžete vidět, že to opravdu nebyla legrace, ale i přesto jsme si natáčení náramně užili… :) Co na tenhle závod a video říkáte? Líbil se vám?

Máte nápad na podobný nesmysl, který bychom mohli spáchat? ;) Napište nám a nebo nechte komentář pod článkem! Pokud tento nápad půjde zrealizovat, rádi vás k tomu přizveme na pomoc! :)

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru