Jak se na okruhu Nurburgring vážně jezdit nemá? – video

Od Anina Russová | 7. 11. 2015


Často vám ukazujeme videa z okruhu Nurburgring. Buď jde o kompilace nehod, kterých je právě na tomhle okruhu více než dost, ale s tím se tak nějak počítá, nebo neskutečné jízdy! Jako návštěvník volných jízd musíte počítat s tím, že čas od času se na okruhu objeví i někdo, kdo moc jezdit neumí, a kdo vás může až ohrozit. Naštěstí se tací vytrestají většinou sami. Nicméně narazili jsme na webu na video, které přesně jednoho takového řidiče na Nurburgringu ukazuje. My jen doufáme, že ho nikdy nepotkáme.

Jeho styl jízdy s Renaultem Mégane R.S. je k uzoufání. Nejen, že neumí moc řídit a auto si v některých zatáčkách dělá co chce, ale klidně předjíždí i tam kde a jak nemá. Ostatním se lepí na zadek a klidně si během jízdy i zapálí cigaretu. Celé video je ukázka toho, jak by to na jakémkoliv okruhu při volných jízdách vážně vypadat nemělo.

Tak si říkáme, kdyby byl alespoň vážně dobrým jezdcem, ale on prostě není. Co si o jeho počínání myslí většina lidí je vidět i v komentářích na YouTube. Snad si je dotyčný vezme k srdci.