Jak se lepí matná červená na dubajské Bentley Continental GT – foto + video

Autor: Anina Russová - 27. 2. 2014


V dnešní době je na silnici poměrně složité vyniknout, pokud tedy nemáte desítky zbytečných milionů na vozy jako Koeniggsegg, Bugatti a podobně… O to víc, když jste jedním z boháčů v Dubaji. Tam totiž í místní policie sedlá ty nejlepší supersporty světa a stále přibývají další a další. No uznejte sami, že to je prostě konkurence, která se těžko překonává.

Jenže jiných variant, jak v davu nezapadnout, už moc není. Jasně, jednou z nich je pořídit si právě něco ultrasuper zajímavého a druhou třeba to, co máte, nějak ozvláštnit. Poměrně jednoduchou – navíc dnes už ne tak drahou – možností je pořídit si polep kvalitní barevnou fólií nebo fólii s chlupem… :D

Přesně toho, tedy té barevné fólie,  se držel i majitel luxusního Bentley Continental GT V8. Tenhle vůz je jedinečný, luxusní s dokonalým zvukovým projevem. Co víc si můžete přát? Snad jen zajímavější barvu než je původní černá. A tak se také stalo. Auto se polepilo velice zajímavou červenou fólií. V jednom z videí se tak můžete podívat, jak takový polep do matné červené probíhá. Mezi námi, vážně jsem neušila, že je to takové množství práce. V druhém se pak podíváme, jak to tomuhle Bentley Continental GT sluší v domácím prostředí uprostřed Dubaje. I když nejsem úplným fanouškem výrazných barev, tak tahle červená mě baví. Je to jiné, zajímavé a na Bentley navíc ještě sexy.

-AR-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru