Láska je krásná věc a o to víc, když se najdou dva lidé, kteří mají navzájem pochopení pro své koníčky a pro své malé závislosti. O to hezčí pak je, když se takoví dva lidé rozhodnou spolu strávit zbytek života a ještě si to zpečetit svatbou. Už některé z vás vidím… 😀 Neohrnujte nos, svatba nemusí být jen nutné zlo, které si vydupada vaše nastávající se svou maminkou. 🙂 A co si budeme povídat, všichni ti, kteří milují auta, si dávají záležet na tom, aby svatební kolona byla minimálně zajímavá, a aby si ji všiml každý, kolem koho projede. My jsme měli příležitost jednu svatební kolonu našeho kamaráda ozvláštnit skvělým bílým Chevroletem Camaro SS, a když se ženil náš kolega Martin, měla jsem tu čest vézt v našem služebním kabrioletu ženicha, zatímco nevěsta si užívala tehdy čertsvě faceliftovaného bílého Superbu Laurin&Klement.

I když obě svatby byly skvělé, můžeme se jít se svatební kolonou vycpat ve srovnání s tou, kterou pro vás teď máme na krátkém videu. Je to tak trochu netradiční svatební kolona, která ovšem bere dech. Vybere si zde asi každý. Je jedno jestli preferujete italské supersporty, německou kvalitu, velké americké V8 nebo motorky. Je tu vše. A všemu hoří gumy.

Jestli se někdy “zblázním” a budu se chtít vdávat, tak přesně takhle bude vypadat moje svatební kolona. Když už do chomoutu, tak stylově! 🙂