Tak co, už máte někde schovaný vánoční stromeček a nebo pro něj teprve půjdete? Jestli ne a teprve vás jeho nákup čeká, pak možná řešíte také odvoz tohoto neodmyslitelného symbolu vánoc. Máme pro vás takový malý tip. Stromek není úplně skladná věc, a tak se většinou převáží na střeše. Už víte, že se nemusíte bát a převážet ho prakticky na čemkoliv, klidně takový slavnostní náklad naložte na Cadillac CTS-V nebo klidně nějaký supersport několika superautům.

A protože je poslední dobou velká móda projíždět zatáčky dveřma napřed, bylo jen otázkou času, kdy někdo odveze vánoční smrček právě takhle. A že to má styl! Obzvlášť když ty stromky vezou dva krásné Nissany Silvia, konkrétně pak S13 a S14. I když tomu videu chybí trocha toho sněhu, uznejte sami, že je to STYL! Kolikrát jste viděli takhle převážet část vánočních povinností?

Až budete letos kupovat strom a přemýšlet, jak ho odvezete domů, zkuste to prostě jinak. Alespoň upustíte před psychicky náročnými svátky páru. 🙂 Jen si dejte pozor, jak stromek upevníte. 🙂