Všichni ti, kteří mají nějaké to snížené auto, tyhle problémy znají velice důvěrně. Je jedno jestli zapadnete se super sníženým Passatem nebo nejste schopni zajet ani na parkoviště jako tenhle Nissan Silvia a nebo prostě zůstanete stát jako tento Ford Fiesta. Všechny tyhle potíže mají jednoho stejného jmenovatele, kterým je moc snížený podvozek.

Jenomže jedna věc je snížit si auto zcela dobrovolně a druhá, když už takhle vyjede z továrny. Obzvlášť, pokud tak vyjede ultra drahý Rolls-Royce Drophead Coupe, který jeho majitel nutně potřebuje převézt do Cannes. Uznávám, že v takovém městě se bez Rollse vlastně jeden neobejde, ale v tomto případě bych příště volila asi jinou přepravní společnost. Tahle konkrétní má totiž se sundaváním auta vcelku velké problémy. Nejen, že se jim zasekne na břiše a nechce se hnout z místa, ale chvíli to i vypadá, že jim z nájezdů asi i spadne.

Naknec ho sice z odtahovky sundají, ale tohle video se dá brát i jako návod na to, jak opravdu s Rolls-Roycem nezacházet.