Jak by mohla vypadat nová Škoda Fabia RS? Známý designér ji zkusil navrhnout

Autor: Anina Russová - 19. 2. 2018


Jestli na našem trhu existuje nějaký opravdu velmi úspěšný model, pak je to jistě Škoda Fabia. Jen se někdy kolem sebe na silnicích rozhlédněte. Garantujeme vám, že Fabií potkáte opravdu mnoho, a to ve všech jejích generacích i karosářských variantách. Jsme si jisti, že i facelift třetí generace, který byl před pár dny odtajněn, a který mladoboleslavská značka naplno ukáže na autosalonu v Ženevě, na tom bude co do úspěchu stejně. Nejinak tomu také bude i v případě verze kombi, kterou jsme před nedávnem přistihli bez maskování na dálnici D10.

Škodovka ale zatím nemluví o tom, jestli náhodou neplánuje přepracovanou Fabii v ostré verzi RS. Je jasné, že někteří zákazníci by takovou verzi jistě uvítali, ale není jisté, že by jich bylo tolik, aby se značce vyplatilo verzi RS postavit. Verzi RS ale již brzy dostane Kodiaq.

Ale zpět k Fabii RS. Ačkoliv jde pouze o render, který má na svědomí dobře známý grafik X-Tomi Design, je velmi vydařený. Designér přidal Fabii na ostrosti, dal jí velká kola, černou střechu a několik dalších lesklých černých detailů.

Uznejte sami, že výsledek je opravdu vydařený. Je až škoda, že stejně jako v případě SEATu, který s největší pravděpodobností neoživí legendu jménem Ibiza Cupra, ani škodovka na silnice Fabii RS nevypustí.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru