Isuzu představilo v rámci automobilové výstavy v Birminghamu speciální verzi modelu D-Max, kterou ocení hlavně milovníci jízdy v opravdovém terénu, ale vyzkoušet ho bude moci jen 10 vyvolených. Arctic Trucks AT35 Safir, jak se novinka jmenuje, je totiž limitovaná edice.

Tato novinka je vlastně hodně upravené Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 Double Cab s automatickou převodovkou. Na první pohled zaujme hodně výrazným modrým lakováním Sapphire Blue Mica, tedy barvou, která prakticky celou edici pojmenovala. Výrobce pak autu přidal LED světelnou rampu, odolná 17palcová kola obutá do off-roadových pneumatik, LED osvětlení do nárazníků a širší blatníky.

Několik změn proběhlo i v interiéru. Úplně nová jsou sedadla čalouněná kůží s ručně vyšitým nápisem Arctic Trucks. Zajímavý je i volant čalouněný částečně kůží a částečně alcantarou. Vypadá to sice moc hezky, ale pro off-road to zrovna praktické není. Pro tuto edici sáhlo Isuzu i ke změně infotainmentu. Ten je zde ovládán přes 9palcový dotykový displej. Milovníci hudby ale jistě ocení i 9 reproduktorů a subwoofer.

Novinka, s dieselovým agregátem o výkonu 160 koní a točivém momentu 360 Nm pod kapotou je určena jen pro britský trh, přičemž cena je 45 000 liber, tedy 1 336 500 Kč.