Internetový obchod Alza.cz začal prodávat elektromobily, prvními jsou Tesly

Autor: Pavel Srp - 20. 6. 2017


Pokud přemýšlíte o nákupu elektromobilů Tesla Model S nebo Tesla Model X, můžete si je koupit po internetu už i v České republice. Prodej zahájil internetový obchod Alza.cz.

Nabídku elektromobilů naleznete zde, zatím jsou v nabídce „jen“ dvě Tesly, ale ty jsou skladem a k dodání do druhého dne. Postupně se nabídka bude rozšiřovat také o elektromobily jiných značek. Manažer projektu elektromobility na Alza.cz Jaromír Řánek k tomu říká: „Od začátku jsme chtěli, aby pořízení elektromobilu bylo pro lidi stejně snadné, jako by si kupovali mobilní telefon.“ Pro zájemce, kteří by si vozy chtěli nejdříve prohlédnout, je Alza.cz vystavila ve svém showroomu v pražských Holešovicích. Zdarma je také možné po dohodě využít zkušební jízdy zdarma.

Alza.cz sice není oficiálním dovozcem vozů Tesla do České republiky, ale kromě prodeje vozů bude se zákazníky řešit také reklamace vozů Tesla. Samozřejmostí je nejen možnost platby v hotovosti, ale e-shop nabídne i výhodné financování. Vůz dodá zdarma po dohodě klidně až před dům.

Zákazníci e-shopu mohou také využít možnosti zdarma dobíjet své vozy na nově zřízené nabíjecí stanici přímo u showroomu na Praze 7. Zákazníci, kteří si vůz koupí přes e-shop Alza.cz budou moci zdarma doživotně využívat i kterýkoliv z nabíjecích stojanů Tesla Supercharger nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru