Infiniti: V hlavní roli Sebastian Vettel

Autor: Pavel Srp - 23. 3. 2012


Infiniti, japonská značka nabízející vysoce výkonné luxusní automobily, spustí v blízké době globální reklamní kampaň se Sebastianem Vettelem v hlavní roli.

Vettel, dvojnásobný mistr světa Formule 1, bude tváří ATL kampaně (nadlinka, forma marketingové komunikace) zahrnující digitální media, virální videa, sběratelskou kolekci plakátů a vůbec první globální televizní reklamní spot Infiniti. Ten se natáčel ve Španělsku před koncem předsezónních testů F1 na začátku března a jeho spuštění je plánováno na víkend 26. – 27. května, kdy se jede Velká cena Monaka.

Spolupráce Infiniti s jezdcem týmu Red Bull Racing byla zahájena už v roce 2011, kdy byl Vettel jmenován globálním ambasadorem značky. Kromě toho, že využívá model FX50S jako svůj osobní vůz a objevuje se v médiích ve spojení se značkou Infiniti, byl Vettel i při navrhování a vývoji jeho “vrcholného Infiniti” – Infiniti FX verze Sebastian Vettel. Jak bylo oznámeno už na letošním autosalonu v Ženevě na začátku měsíce, bude zahájena výroba tohoto závody inspirovaného modelu a v limitované edici uveden na trh v Evropě a na Středním východě.

Rok 2012 je druhým rokem spolupráce značky Infiniti s týmem Red Bull Racing a zajišťuje Infiniti větší viditelnost na vozech F1, jezdcích a vybavení týmu. Oba partneři zkoumají možnosti další technické spolupráce budoucnosti.

Sebastian Vettel komentuje nadcházející reklamní kampaň Infiniti: “Poté, co jsem v uplynulém roce mohl řídit řadu vozů Infiniti a spolupracoval jsem se na vývoji speciální edice modelu FX, mě potěšilo, že mohu pracovat na reklamní kampani značky. Natáčení ve Španělsku jsem si užil a nemohu se dočkat, až uvidím finální podobu spotu v nejbližších týdnech.”

Simon Sproule, Corporate Vice President, Global Marketing Communications, Nissan Motor Company, dodává: “Nová vzrušující reklamní kampaň navazuje na úspěšný projekt FX Sebastian Vettel z minulého roku a ukazuje, jak Infiniti dál maximalizuje partnerství s jezdcem Red Bull Racing týmu.”

“Sebastian je bezpochyby největším pojmem v rámci světového motoristického sportu a dokonale ztělesňuje “inspirovaný výkon” – slogan Infiniti. Domníváme se, že je ideální tváří vůbec první celosvětové reklamní kampaně Infiniti.”

[nggallery id=568]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru