Infiniti Q50 na prvním teaser videu!

Autor: Filip - 3. 1. 2013


Jak už to tak automobilky rády dělávají, nové Infiniti Q50 se nám začíná odhalovat pěkně postupně. Automobilka uvolnila první teaser video, které nám sice o vzhledu nového vozu moc neříká, můžeme si ale udělat představu o podobě předních světlometů.

Infiniti Q50 je sedan střední třídy se sportovním naturelem, tedy konkurent například BMW řady 3. Odkud se vzalo jméno Q50, ptáte se? Nedávno jsme vás informovali o tom, že Infiniti mění názvosloví svých modelů a model Q50 je první, který novou strategii uvede na trh. Podle starého označení je Q50 nástupcem sedanu G.

Na teaser videu pod článkem je vidět přední světlomet, který podle všeho obsahuje LED technologii s výraznou linkou obočí. Vypadá to tedy, že se grafika světlometů stane jedním z poznávacích znaků vozů značky Infiniti, podobně jako angel eyes u BMW nebo LED linie u Audi.

Oficiální výstavní premiéra sedanu Q50 se odehraje na lednovém autosalonu v Detroitu. Ve videu je konkrétně uvedeno datum živého představení 14. ledna. Nechme se tedy překvapit, co nám Infiniti předvede a jestli novinka dokáže své konkurenci zatopit o něco víc, než předchůdce.

-FM-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru