Infiniti Q50 Eau Rouge se představí v Ženevě, poslechněte si jeho motor – video

Autor: Pavel Srp - 20. 2. 2014


Společnost Infiniti zveřejnila novou upoutávku na koncepční vůz Q50 Eau Rouge v podobě zvuku špičkového automobilového výkonu. Ztělesnění charakteru konceptu, přeplňovaný motor s uspořádáním válců do V ukrytý pod ostře řezanou kapotou Eau Rouge bude odhalen na letošním autosalonu v Ženevě. Jeho zvuk si ale můžete poslechnout už nyní v novém videoklipu Infiniti.

Infiniti_Q50_Eau_Rouge_lores

Koncepční vůz Infiniti Q50 Eau Rouge v podobě vize designu výkonnější varianty luxusního sportovního sedanu Q50 byl poprvé představen na autosalonu v severoamerickém Detroitu letos v lednu. Nyní, po značném zájmu ze strany veřejnosti, se může Eau Rouge kromě vzhledu chlubit i extrémně výkonnou pohonnou jednotkou, která se hodí k jeho agresivnímu designu ovlivněnému motoristickým sportem.

Výroba nejvýkonnějšího Infiniti zatím nebyla potvrzena, ale společnost v tomto ohledu nadále naslouchá zpětné vazbě od potenciálních zákazníků.

„S karoserií z uhlíkových vláken inspirovanou Formulí 1 nemůže konceptu Q50 Eau Rouge tlouct pod kapotou jiné srdce než ryze sportovní. Naši konstruktéři dokonale vystihli záměr Infiniti vyrábět vozy se špičkovým výkonem, a vůz, který je tak působivý jako Q50 Eau Rouge, je jednoznačně autem, které nastavuje vysokou laťku ostatním výkonným vozům v prémiovém segmentu,“ uvedl Johan de Nysschen, President Infiniti Motor Company Limited.

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru