Tak to vypadá, že do světa hudebních hitparád hodlá zasáhnout někdo, kdo dosud prakticky neměl s hudbou vůbec žádné zkušenosti. Tím někým je automobilka Infiniti, která dokonce vydává vlastní singl. Ale nečekejte nudu a šeď v podobě nějaké nahrávky, která bude stejná jako tucty ostatních. Infiniti na to šlo úplně jinak a proto nás hodně baví.

Automobilka se spojila s DJ s uměleckým jménem Megadon Betamax, který má svou domovinu v Arabských Emirátech. Ve světě taneční hudby je poměrně známý, a tak se očekával zajímavý výsledek. A ten nakonec přišel. K nahrávce byly totiž použity jen a pouze zvuky, které nějakým způsobem vydávají vozy Infiniti. K nahrávání byly použity modely QX80, QX70 (předchozí FX), QX60 a Q50 a i když se to opravdu nezdá, veškeré zvuky na nahrávce jsou pouze a jen jejich. Uslyšíte tak zavírající nebo otevírající se dveře, zvuk hlášení palubního počítače, pásy nebo odvalující se pneumatiky.

A ve výsledku nejde jen o reklamu. Infiniti tuhle skladbu s názvem Chromatic nahrálo a bude k dostání po celém světě pod taktovkou Universal Music Group.