INEOS GRENADIER

INEOS Grenadier už brzy i v České republice. Bude tu otevřen jeden ze 160 showroomů na světě

Od Josef Pelikán | Zdroj: INEOS, Autosalon Dajbych - Foto: INEOS - 30. 4. 2022 0

Společnost INEOS Automotive jmenovala partnera, který bude provozovat první prodejnu v České republice. Patří mezi 160 míst na trzích po celém světě, která budou potvrzena.

Do konce roku 2022 plánuje INEOS disponovat sítí 200 prodejních a servisních míst pro Grenadier ve více než 50 zemích, včetně zavedených dealerských skupin, specialistů na vozidla 4X4 a prodejců zemědělské techniky.

Potvrzeným dealerem v České republice je Autosalon Dajbych v Plzni a jeho servisní místo v Praze. INEOS s vybranými prodejci spolupracuje na zřízení showroomů, které budou v příštích měsících připraveny přivítat zákazníky. Součástí tohoto procesu je intenzivní školicí program INEOS pro prodejce a servisní techniky. Česká pobočka bude otevřena v létě.

Přečtěte si také:  INEOS Grenadier 4x4, nástupce klasického Defenderu, se v České republice představí v létě 2022

Cílem je, aby se většina zákazníků nejen v ČR nacházela v přiměřené vzdálenosti od autorizovaného servisu. Maloobchodní partneři budou tvořit páteř servisní sítě v zemi s dalším geografickým pokrytím vybranými partnerskými servisy.

INEOS Grenadier 4×4, nástupce klasického Defenderu, se v České republice představí v létě 2022

„Více než rok jsme neúnavně pracovali na hledání maloobchodního partnera, který sdílí naše nadšení a vášeň pro Grenadier,“ uvedl Klaus Hartmann, vedoucí evropského zastoupení společnosti INEOS Automotive. „Autosalon Dajbych rozumí uživatelům vozidel 4X4 a jejich požadavkům a má za sebou prokazatelnou historii poskytování výjimečných služeb zákazníkům. Společně s ním se těšíme, že budeme odběratelům vozů značky Grenadier poskytovat potřebné rady, vedení a podporu.“

Přečtěte si také:  Ještě se na trhu ani neohřál a už zdražil. Dacia Jogger má od února nové ceny

Potenciální zákazníci si budou moci najít nejbližšího prodejce vozidel Grenadier na interaktivní mapě na webu výrobce. INOES 29. dubna zveřejnil technické specifikace a ceny pro Grenadier v České republice, objednávky budou otevřeny v druhé půlce května. Základní cena je 1 555 500 Kč včetně DPH. Kompletní ceník je ke stažení zde.