I tohle je tuning aneb opravdu výrazný Mercedes-Benz CLS

Autor: Anina Russová - 30. 10. 2015


Touha lidí odlišovat se a být za každou cenu jakkoliv jiný, je mnohdy až neskutečná. Obzvlášť na silnicích je takové odlišování patrné na první pohled. Někdo se vyřádí při barevném nebo chlupatém polepu, jiný si auto osází drahými kameny. Každý dle svého a jak uzná za vhodné. Potud je vše v pořádku, až do chvíle, kdy takovou personalizací začne dotyčný ohrožovat své okolí.

Jeden takový hodně odvážný jedinec se pohybuje po americkém Texasu. Výběr auta se mu povedl, Mercedes-Benz CLS je dobrá volba, jen možná, kdyby sáhl po nějaké elegantnější barvě, třeba černá mu sedí o něco víc. Ale barvu přestanete řešit hned, jak se na tohle konkrétní auto podíváte. Z nějakého pro nás nepochopitelného důvodu si majitel na CLS vymyslel vážně dost specifická kola. Ta totiž mají dlouhé vyčnívající paprskové náboje, které budou velkou hrozbou pro všechny kolemjdoucí. Obzvlášť při parkování budou muset chodci uskakovat. Ve stejném stylu si pak nechal vyrobit i držák rezervního kola, který je přidělán na kufr auta.

Pro úpravy a tuning máme pochopení. Sami si auta vždy nějak odlišíme od těch ostatních. Ale nic se nemá přehánět. A na tomto příkladu se přesně potvrzuje fakt, že méně je někdy více. A jen tak mimochodem, nejezdí v tomhle autě třeba filmová Cruella de Vil? :)

mercedes-benz-cruella-devil

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru