Hyundai Tucson brzy od známého úpravce dostane pořádně ostrý bodykit a velká kola

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Prior Design - 13. 12. 2021


Když Hyundai představil novou generaci modelu Tucson, způsobilo to pořádný rozruch. Korejci dali tomuto SUV poměrně odvážné tvary a nevšední světlomety, což ale veřejnost rozdělilo na dva tábory. Jedni značku chválí za odvahu, jiní nechápou, k čemu jsou takové novoty a designové změny potřeba. Ovšem co je pro jednoho příliš, pro druhého málo. A mezi ty druhé rozhodně patří německý úpravce Prior Design, který se rozhodl, že se na design Hyundai Tucson podívá a přetvoří jej k obrazu svému.

Zatím jde jen o designové skici, ale úpravce už potvrdil, že je má v plánu uvést i v reálu. Stát by se tak mělo v následujících měsících a už z ochutnávky je patrné, že rozhodně bude o co stát.

Přečtěte si také:  Prior Design má hotový widebody kit pro Dacii Duster. Už ho můžete objednat

Tucson od Prior Design dostane poměrně mohutný, a hlavně výrazný bodykit, který, pokud můžu soudit, nevypadá vůbec špatně. Chybět nebude zadní křídlo umístěné na vrchu zavazadelníku, ale ani ostře řezaný difuzor. Nové budou i oba nárazníky, ale i větší kola s jednoduchými tenkými paprsky. Vzhledem k tomu, jak je zbytek auta skoro až extrémní, je volba jednoduchých kol na místě. Celek pak doplňuje čtveřice koncovek.

Zdá se tedy, že Tucson nejen, že bude zajímavě vypadat, ale mohl by i dost dobře znít. Jak se vám nová verze už z výroby odvážného SUV líbí?

Štítky: , , , ,

1 názor na “Hyundai Tucson brzy od známého úpravce dostane pořádně ostrý bodykit a velká kola”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek