Toyota-RAV4-hybrid-tuning-kola-Rays- (2)

Hybridní Toyota RAV4 dostala 20″ kola s terénními pneumatikami. Vypadá to stylově

Od Pavel Srp | Zdroj: carscoops.com - Foto: Versus - 9. 6. 2020 0

Toyota RAV4 je sice SUV, ale do terénu se s ní asi odváží málokdo. Kousek, který si můžete prohlédnout v přiložené galerii, se ale mimo silnici neztratí. Pomáhají mu s tím terénní pneumatiky.

Toyota nabízí RAV4 nejen s čistě benzinovým motorem, ale i s hybridním pohonným ústrojím. U všech verzí si také můžete zvolit, jestli chcete pohon předních nebo všech kol. A s pohonem všech kol se nebudete muset tolik bát ani výletů mimo silnici v při horším počasí. Limitovat vás tak nakonec budou hlavně silniční pneumatiky.

To ale tuningová společnost Versus vyřešila, když na hybridní Toyotu RAV4 obula jiná kola RAYS. Ta mají rozměry působivých 8,5×20 palců vpředu a dokonce 9×20 palců vzadu a obouvají terénní (AT) pneumatiky. Kola jsou ve verzi ‘Stratagia’, což značí černý lesklý lak se stříbrnými detaily na koncích paprsků.

Pokud se vám barevně tyto disky nelíbí anebo by na vás byly 20″ disky moc velké, pak můžete zvolit i jiná kola RAYS. V nabídce jsou v 18″ nebo 19″ v designu Triaina a v provedení ‘Black Diamante’.

Toyota navíc dostala široké nástavce blatníků v černém matném laku, což z ní na pohled dělá velmi zajímavé auto. Zatímco na zadních lemech jsou to jen obvyklé nástavce, na předních jsou to prakticky skoro stejně velké kusy jako je samotný blatník. Přibyly i LED dálkové světlomety k masce chladiče či střešní nosič, který se pro cesty mimo silnici opravdu hodí.