Představujeme vám mladou ženu, řidičku Subaru, která svou odvahou zabránila tomu, aby přišla o auto. Jmenuje se Melissa Smith a incident, při kterém ji za bílého dne chtěli okrást, se odehrál minulou středu v americkém Milwaukee.

Melissa ten den prostě jen jela natankovat, když ale šla vyndat tankovací pistoli z auta a vrátit ji do stojanu, zablokovalo ji cestu černé auto, ze kterého vyskočil maskovaný muž.

Ten ve vteřině skočil do jejího Subaru Outback předchozí generace a chtěl odjet. Melissa zareagovala tak, jak uměla nejlépe. Vyskočila na kapotu a odmítala slézt dolů. I když se ji zloděj pokusil jízdou a následným brzděním shodit, Melissa se nedala. Po chvilce to ten šílenec vzdal a z auta utekl.

I když by to mohl být konec celé bizarní situace, dotyčná měla ještě další problém. Auto totiž nekontrolovaně jelo dál směrem k rušné silnici. Melissa ale neztratila hlavu a auto se ji podařilo v poslední chvilce zastavit.

Když se na video díváme, není nám z něj dobře. Melissa měla velké štěstí, že ji zloděj z kapoty neshodil ve vysoké rychlosti nebo nevytáhl zbraň. I tak se ale klaníme. Tohle chtělo hodně odvahy!