Hra „na přetahovanou“ se dvěma Ferrari F50 – video

Autor: Anina Russová - 11. 4. 2013


Youtube uživatelů „TaxTheRich100“ si rozhodně si zaslouží naší pozornost. Pamatujete si driftujícího Rolls Royce nebo malou RZ s Ferrai Enzo? Tak to je také on. Blázen na slovo vzatý, ale zjevně ho tvorba podobně zběsilých videí opravdu baví. Jen by mě zajímalo, kdo mu půjčuje všechna ta skvělá auta na podobné kousky.

Ani jeho poslední video nevypadlo z tempa. Představí se nám na něm dvě Ferrari F50. Jedno v červené a druhé ve žluté barvě. Obě jsou na začátku videa schovaná v zaprášených a špinavých stodolách a obě se po vyjetí ženou plnou rychlostí a občas v driftu přes polní cesty a chabé pokusy o silnice. Nakonec se oba vozy potkají na jakémsi nádvoří, a asi aby se řidiči nenudili, začnou se přetahovat o lano. Upřímně si myslím, že kdo tuhle hru na přetahovanou vymyslel, ten je prostě magor!

Ferrari F50 bylo ikonou a už v roce, kdy spatřilo světlo světa, tedy v roce 1995, a mělo hodnotu zhruba půl milionu dolarů. Bylo jich vyrobeno pouhých 349 kusů. Současnou hodnotu se ani neodvažuji odhadovat a oni tady rovnou dvěma kouskům dávají pořádně zabrat. Asi to trochu nechápu a asi se divím kameramanovi, že si pro ten jeden záběr stoupl za jedno z aut, které zrovna bylo v plném tahu.

Co vy si myslíte o takovém přístupu k tak jedinečnému vozu, jakým Ferrari F50 určitě je?!

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru