Nábytek. který je inspirován nějakou automobily není nic zase až tak výjimečného. Zaujala nás například designová souprava od Fordu a nebo skvělý stůl, který vypadá jako rozpůlené Lamborghini. Úspěšný turecký architekt a milovník automobilky Bentley Emere Arolat takový nábytek povýšil na opravdové umění.

Společně s automobilkou Bentley proměnil jeden z apartmánů hotelového řetězce St. Regis Hotels & Resorts v sen pravého petrolheada. Změnou prošla istanbulská pobočka, která se může nově pochlubit jedním z nejluxusnějších apartmánů, které jsme kdy viděli.

Veškeré materiály jsou totožné s těmi, které nabízí vozy Bentley. Kožené obložení a vzory postele, sedačky nebo několika stolků jsou ze stejného materiálu, na kterém budete sedět například v modelu Continental. Samotná sedačka je také podobně tvarovaná a nechybí ji integorvaná lednička na pravé šampaňské. Hned po příchodu všechny jistě zaujme působivá vstupní hala, která je vyložená mramorem se stejným vzorem, který je na dřevěných částech interiéru vozů Bentley. Stejně vykládaná je i dechberoucí koupelna. V ostatních detailech a na částech nábytku nechybí pravé zlato nebo to nejkvalitnější dřevo. Zapomenout nesmíme ani na hodiny v Bentley stylu. K dokonalosti to dotahují dvě krásné pracovny, velká terasa nebo dvě velké LED televize.

Ještě by vás mohlo zajímat, že noc v tomto apartmá i se snídaní vás vyjde na 475 EUR, tedy v přepočtu necelých 13 tisíc korun. A to není zase tolik…

 

Comments are closed.