Honda získala dvě ocenění v anketě Women’s World Car of the Year

Autor: Tisková zpráva - 28. 11. 2016


Honda, zdá se, učarovala řidičkám. V anketě Women’s World Car of the Year si odnesla vítězství hned ve dvou kategoriích. Tato celosvětová automobilistická anketa, která se letos konala již po posedmé, je jediná svého druhu, ve které o výsledku rozhodují výhradně automobilistické novinářky.

Model Honda Civic byl vyhlášen vítězem kategorie „rodinný vůz“, zatímco model Jazz získal ocenění jako „nejekonomičtější vůz“. Japonská značka Honda zvítězila jako jediná ve více kategoriích.

All-new 2017 Civic hatchback

Hlasování o vítězi ankety Women’s Car of the Year má přísná pravidla. Každá členka globální poroty předkládá své osobní nominace. Do letošní ankety přihlásilo 17 porotkyň ze 14 různých zemí 294 vozů. Následně je z nominovaných vozů proveden užší výběr 32 vozů v šesti různých kategoriích. Porotu tvoří uznávané automobilistické novinářky, které volí v tajné volbě.

Sandra Hughes, ředitelka marketingu a správy automobilových produktů společnosti Honda Motor Europe, uvedla: „Úspěch v těchto dvou kategoriích ankety Women’s World Car of the Year ukazuje, že automobily Honda splňují očekávání žen na celém světě. Zvláště nás těší podpora modelu Civic, která je důležitým předpokladem pro uvedení nového hatchbacku, které je zde v Evropě plánováno na začátek roku 2017.“

2015 Honda Jazz
2015 Honda Jazz
Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru