2021-honda-civic-type-r-facelift

Honda ukázala facelift Civicu Type R. Naživo ho s NSX ukáže na tokijském autosalonu

Autor: Tisková zpráva - 11. 1. 2020


Honda letošní rok zahajuje prvním představením modernizovaného vysoce výkonného hatchbacku Civic Type R. Zákazníci a nadšenci si mohli prohlédnout přepracovanou karoserii, která byla dnes odhalena na tokijském autosalonu.

Pro model NSX je v roce 2020 k dispozici kultovní barevné provedení

V roce 2020 se aktualizace dočká i hybridní supervůz NSX se třemi motory, vrchol nabídky sportovních vozů společnosti Honda. Bude k dispozici v novém barevném provedení „Indy Yellow Pearl II“. Tento tradiční odstín se v minulosti v Evropě používal u původních kultovních modelů NSX a S2000.

2021-honda-nsx- (1)

Model NSX byl vyvinut jako reprezentant „nového sportovního zážitku“ do segmentu supervozů a je jedinečnou ukázkou mistrovského díla v modelové řadě vozů Hondy. Stávající generace modelu Honda NSX ctí základní vlastnosti i odlišnosti původního modelu NSX a zároveň prosazuje zcela nové a moderní ideje výkonného supervozu. V tomto „člověkem řízeném supersportovním voze“ 21. století se snoubí nadčasové hodnoty sportovních automobilů s pokročilými technologiemi hybridního pohonu nové generace, které jsou přizpůsobeny sportovní jízdě.

2021-honda-nsx- (2)

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek