Než se tady pustíme do nějakého polemizování, musíme vás upozornit na to, že následující reklama je plná sprostých anglických slovíček. 🙂 No, moc se nedivte. V dnešním světě, kdy prodává především nahota, sex a sprosťárny, to mají marketéři neuvěřitelně složité. A taky čas od času vznikají reklamy vtipné nebo jinak zajímavé. Ve finále ale prostě platí, že to, co šokuje, to zaujme.

A právě toho se chytil Smart, který vyrobil a pustil do světa opravdu dost šokující reklamní spot na model ForFour. Těžko říct, která anglicky mluvící televize jim to odvvysílá a jak dlouho bude trvat, než je někdo zažaluje, ale možná i to byl účel, a tak se tenhle spot s největší pravděpodobností zařadí do kategorie slavných reklam, které byly zakázány.

Poenta reklamy je v tom, že děti se až neuvěřitelně snadno a rychle učí především to, co nemají, a sprostá slova jsou právě tím, co jim jde levou zadní. A podle Smartu, když jezdíte po městě velkým SUV a stále jen nemáte kde zaparkovat, čas od času i vám takové slovo uteče. Nehledě na to, jestli v autě máte nebo nemáte děti. Ve Smartu s nějakým parkováním nebudete mít vůbec žádný problém, takže ani ty sprosťárny vám utíkat nebudou. 🙂

Tak uvidíme, jak dlouho se tahle reklama udrží venku. 🙂