Hlavní hvězdou nového videoklipu Stinga a Shaggyho je… Fiat

Autor: Anina Russová - 12. 11. 2018


Hudební celebrity do svých videoklipů často nasazují auta všeho druhu. V případě rapperů jde velmi často o supersporty, luxusní limuzíny nebo extrémní off-roady. Ovšem dvojice Sting a Shaggy vsadila na auto, na které bychom si bývali nevsadili ani pětník. V jejich videoklipu si totiž zahrál Fiat 124 Spider, respektive jeho ostřejší verze Abarth 124 Spider!

Ovšem dvěma zpěvákům světového formátu to vůbec nevadilo a v klipu se s ním náramně baví. Písnička, ke které byl tento videoklip natočen, se jmenuje Gotta Get Back My Baby. No, a tím Baby je právě malý Fiat. Video má být jakousi poctou klasickým akčním filmům jako Miami Vice nebo Bad Boys, na což odkáže už prvních pár sekund klipu. Shaggy a Sting jsou totiž policisty, kteří od svého šéfa dostanou za úkol zatknout nejnebezpečnější ženu ve městě.

A hádejte, co si ti dva dali jako podmínku toho, že do této akce půjdou… Pokud tipujete Abarth, který patří právě šéfovi, nemýlíte se. 😊 Auto má navíc na registrační značce My Baby. Jak už to ale v akčních filmech bývá, o auto nakonec přijdou. Musíme si tedy počkat, jestli natočí druhý díl, kde by mohli auto dostat zpět.

A mimochodem, věděli jste, že má Shaggy při mluvení vlastně úplně obyčejný hlas?!

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru